Oferta noclegowa

OSW w Świnoujściu

  1. Strona główna
  2. Wypoczynek
  3. OSW w Świnoujściu

OSW w Świnoujściu

Ośrodek znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia, około 250 m od pięknej plaży. W sezonie od czerwca do września w Świnoujściu odbywają się liczne imprezy o charakterze kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym, jak koncerty, występy kabaretów i liczne imprezy sportowe. Ze Świnoujścia można się wybrać na ciekawe wycieczki np. na wyspę Uznam, wyspę Wolin, do Kopenhagi, Malmo, Berlina, Hamburga czy Lubeki.

Do dyspozycji gości są pokoje jedno-, dwu- trzy- i czteroosobowe usytuowane w dwóch budynkach „Cyranka” oraz „Rybitwa”. Pokoje są wyposażone w łazienki, TV i lodówkę. Na terenie ośrodka dostępny jest Wi-Fi oraz parking.

Ośrodek oferuje całodzienne wyżywienie oparte na daniach kuchni polskiej. W sezonie letnim są to śniadania i obiadokolacje. W recepcji znajduje się biblioteczka, w której każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. 

Dla Gości są przygotowywane atrakcyjne pakiety i oferty specjalne oraz imprezy okazjonalne jak Andrzejki i Bal Sylwestrowy.

Poza pobytami indywidualnymi, w ośrodku można zorganizować konferencje, zjazdy i bale, a także rodzinne imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie i wesela.

Ośrodek funkcjonuje przez cały rok.

Cennik 2019 Świnoujście

 

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij