Oferta noclegowa

OSW w Międzyzdrojach

  1. Strona główna
  2. Wypoczynek
  3. OSW w Międzyzdrojach

OSW w Międzyzdrojach

Ośrodek jest położony w centrum Międzyzdrojów, około 200 m od plaży. W sezonie od czerwca do września w samej miejscowości oraz jej okolicach organizowanych jest wiele wydarzeń artystycznych, m.in. Festiwal Gwiazd, Festiwal Pieśni Chóralnej, Festiwal Organowy oraz wiele imprez sportowo-rekreacyjnych jak bieg olimpijczyka, zawody siatkówki plażowej czy zjazd Wikingów. 

Dlatego to atrakcyjne miejsce do spędzenia urlopu.
Do dyspozycji Gości przygotowano pokoje w budynkach i w campingach. Pokoje w budynkach posiadają łazienki, TV i czajnik. Natomiast każdy camping składa się z dwóch pokoi oraz wspólnego WC i umywalki oraz jest wyposażony w czajnik. Prysznice znajdują się w oddzielnym, ogólnodostępnym pomieszczeniu. 
Ośrodek oferuje pyszne, całodzienne wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. Goście mają dostęp do Internetu Wi-Fi oraz płatnego  parkingu. 
Dla Gości są przygotowywane atrakcyjne pakiety i oferty specjalne oraz imprezy okazjonalne jak Andrzejki i Bal Sylwestrowy.  

Poza pobytami indywidualnymi, w ośrodku można zorganizować konferencje, zjazdy i bale, a także rodzinne imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie i wesela.

Ośrodek funkcjonuje przez cały rok.

Cennik OSW Międzyzdroje 2019  
Międzyzdroje - regulamin rezerwacji i pobytu.pdf

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij