Oferta noclegowa

OSW „Dafne” w Zakopanem

  1. Strona główna
  2. Wypoczynek
  3. OSW „Dafne” w Zakopanem

OSW „Dafne” w Zakopanem

OSW Dafne jest położony w atrakcyjnej  lokalizacji, zaledwie 350 m od dworców PKP i PKS oraz 700 m od Krupówek. Naprzeciwko ośrodka znajduje się Aqua Park z licznymi atrakcjami dla każdej grupy wiekowej. 

Dafne to trzy budynki, w których przygotowano łącznie ponad 200 miejsc dla Gości. Poza pokojami jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowymi, można również wynająć pokoje typu studio i komfortowe apartamenty. Wszystkie są wyposażone w łazienki i TV. 

Ośrodek oferuje pyszne całodzienne wyżywienie oparte na kuchni polskiej i regionalnej. Dla Gości przygotowano wiele atrakcji jak możliwość zagrania w tenisa stołowego,  wypożyczenia kijków do nordic walking czy sprzętu do gry w badmintona, a na dzieci czeka bawialnia i plac zabaw. 

We wszystkich budynkach dostępny jest Internet WiFi, a parking przy ośrodku jest ogrodzony i zamykany, przystosowany również dla autokarów. 
Poza pobytami indywidualnymi, ośrodek chętnie przyjmuje grupy. Można tu zorganizować konferencje, zjazdy i bale, a także rodzinne imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie i wesela.

Dla Gości są przygotowywane atrakcyjne pakiety i oferty specjalne oraz imprezy okazjonalne jak Andrzejki i Bal Sylwestrowy.  
Ośrodek funkcjonuje przez cały rok.

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij