Kariera

  1. Strona główna
  2. CUL
  3. Kariera

Oferty pracy

w całej Polsce

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w obiektach Centrum Usług Logistycznych:

Kelnerka/Kelner
Miejsce pracy: Międzyzdroje, Dziwnów
Region: województwo zachodniopomorskie

Główne obowiązki:

  • Uzupełnianie bufetu i dbanie o jego ekspozycję,
  • Przygotowywanie i sprzątanie sali śniadaniowej,
  • Przygotowywanie i sprzątanie sali konferencyjnej oraz przerw kawowych,
  • Zmywanie naczyń i pomoc w drobnych pracach kuchnnych,
  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości,
  • Dbałość o wizerunek ośrodka wczasowego.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji,
  • Optymizm, sumienność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziana znajomość języka obcego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kelner/barman,
  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych.
  • Znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • Możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Osobom, które są w pełni dyspozycyjne do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy oferujemy umowę o pracę,
  • Kandydatom, którzy gotowi są do podjęcia pracy dorywczej proponujemy umowę zlecenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie i posiłek w czasie wykonywanej pracy

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 105 327 lub mailowo: wojciech.truszkowski@cul.com.pl

Konserwator
Region: zachodniopomorskie

Do głównych zadań będzie należeć:

  • nadzór i koordynacja zabezpieczenia i planowania przeglądów, konserwacji i napraw bieżących sprzętu
  • drobne prace hydrauliczne
  • usuwanie awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych
  • drobne prace remontowe i konserwatorskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe
  • prawo jazdy
  • posiadanie ważnego zaświadczenia kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych 1Kw lub gotowość i brak przeciwskazań do jego uzyskania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 105 327 lub mailowo: wojciech.truszkowski@cul.com.pl

Kucharz, pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Dziwnów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP) mile widziana,
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka polskiego w stopniu podstawowym

Najważniejsze obowiązki:

  • Przygotowanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami,
  • Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP,
  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu.

Oferujemy:

  • Pracę w sezonie letnim w ośrodku oddalonym 50 m od morza,
  • Dobre wynagrodzenie,
  • Umowa zlecenie,
  • Zakwaterowanie i posiłek w czasie wykonywanej pracy.

Wszystkie aplikacje należy wysyłać na adres: kadry@cul.com.pl

Zainteresowane osoby prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt