Oferta noclegowa

OSW w Dziwnowie

  1. Strona główna
  2. Obiekty
  3. OSW w Dziwnowie

OSW w Dziwnowie

Ośrodek wypoczynkowy w Dziwnowie jest zlokalizowany nad samym morzem i posiada własne zejście na plażę. Goście mogą wypoczywać w dwóch budynkach mieszkalnych „Bałtyk” i „Przystań” w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje w budynku „Bałtyk” są wyposażone w łazienki, TV i sprzęt plażowy. Natomiast pokoje w budynku „Przystań” są wyposażone w umywalki. Prysznice i toalety są ogólnodostępne i znajdują się na korytarzach.

Poza tym, ośrodek dysponuje różnymi rodzajami domków letniskowych, z pokojami przeznaczonymi dla 2 osób oraz maksymalnie dla 6 osób (cały domek). Część z nich posiada łazienki, a część umywalki i toaletę dla dwóch pokoi oraz ogólnodostępne prysznice w osobnym budynku.

Na terenie ośrodka mieści się stołówka, w której są serwowane smaczne, domowe posiłki -  śniadania, obiady i kolacje. Ośrodek jest ogrodzony, stale dozorowany i posiada wygodny,  płatny parking. Internet WI-FI w ograniczonym zakresie jest dostępny przy budynku „Bałtyk”.

Do dyspozycji Gości jest boisko do siatkówki, asfaltowy kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci oraz sala do gry w tenisa stołowego. Poza tym, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się ogólnodostępny kompleks sportowy z nowoczesnymi boiskami do gry w koszykówkę, piłkę ręczną oraz dwa korty tenisowe.

Ośrodek funkcjonuje od połowy maja do połowy września z wyżywieniem. W pozostałych okresach oferuje noclegi w bardzo atrakcyjnych cenach. 

cennik Dziwnów 2019.pdf

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij